nowa pozyczka, chwilowka

Nowe firmy pożyczkowe, czyli nowe pożyczki na rynku

Nowe firmy pożyczkowe

Rynek pożyczek stale się rozrasta, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę firmy pozabankowe, których jest coraz więcej. Pożyczkobiorcy chętnie korzystają z proponowanych przez nie usług, głównie z uwagi na interesujące promocje. Sprawdźmy zatem czy w ostatnim czasie pojawiły się nowe firmy pożyczkowe, na które warto zwrócić uwagę.

Ekassa
To bardzo interesująca propozycja pod względem pożyczek krótkookresowych. Ekassa ma nam do zaoferowania od 400 do 4000 tysięcy złotych. Co ją wyróżnia? Bez wątpienia będą to proste i przejrzyste warunki, niskie koszty oraz gwarancja bezpieczeństwa. Ponadto, daje ona nam możliwość oszczędzania. Podczas składania wniosku o pożyczkę mamy bowiem możliwość zaznaczenia opcji powiększenia jej kwoty do 68% od kwoty początkowej. To jednak nie wszystko! Koszt pożyczki ulega wówczas obniżce o 25%. To z pewnością rewolucyjnie podejście do udzielania pożyczek, dlatego warto skorzystać z jej usług.

ekassa nowa pożyczka na rynku

Rapida
Potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel, ale nie zadowolisz się kwotą dwóch tysięcy złotych? To żaden problem, skorzystaj z usługi firmy Rapida, która oferuje bogactwo możliwości. Pożyczka dostępna jest kwocie od 1,5 do aż 15 tysięcy złotych, a jej spłatę możemy rozłożyć na okres nawet 3 lat, dzięki czemu zyskamy wygodne warunki. Pożyczka spłacana będzie w wygodnych, miesięcznych ratach. Co ciekawe, pożyczki dostępne są również w specjalnych pakietach, np. pakiet „Bezrobocie” ubezpiecza nas przed utratą pracy, a także pobytem w szpitalu.

Halo Pożyczka
Halo Pożyczka to możliwość otrzymania do 4 tysięcy złotych i to niemal od ręki. Interesująca jest szczególnie oferta pierwszej darmowej pożyczki, z której mogą skorzystać wszyscy nowi klienci. Okres jej spłaty wynosi 30 dni. Warto wiedzieć, że ze względu na liczne zalety, Halo Pożyczka została uznana za najlepszą ofertę tego typu w 2016 roku przez wiele niezależnych źródeł. Doceniany jest nie tylko profesjonalizm, ale przede wszystkim szybkość działania. Pieniądze już na drugi dzień mogą pojawić się na naszym koncie.

nowa pożyczka to halopozyczka

Firmy pozabankowe stale się zmieniają, jedne upadają, a w ich miejsce pojawiają się zupełnie nowe. Od tego roku znacznie trudniej będzie przetrwać na rynku pożyczek z uwagi na zmieniające się przepisy prawne. Jedynie najlepsze firmy poradzą sobie i przyciągną do siebie klientów. Właśnie dlatego dobrze jest polegać na sprawdzonych pożyczkach, które są nam już znane. Należą do nich chociażby te wymienione powyżej, lista jest jednak o wiele dłuższa.